Gratis

Personal birou executor judecatoresc

Birou Executori Judecatoresti Asociati Hojda Sorin-Ovidiu si Cocos Constantin Stefan

Candidatul Ideal

Cerinte specifice :

- abilitati de comunicare intr-un mediu profesional
- capacitate de analiza și de soluționare a problemelor
- capacitate de a preveni prin dialog anumite conflicte
- atitudine pozitivă și rezistență la stres
- capacitate de lucru în echipă
- spirit organizatoric
- capacitate de respectare a termenelor limită
- integritate, loialitate și punctualitate
- cunoștiințe de operare PC: Microsoft Office, internet

Pot constitui avantaje:

- studii juridice
- cunostinte ale legislatiei in vigoare privind executarea silita
- cunostinte de utilizare a programului Zenic / Exec Soft

Descrierea jobului

Activitatea se va desfăşura la sediul nostru şi va consta in realizarea unor atributii specifice de birou, precum: primirea si inregistrarea corespondentei, completarea unor registre specifice activitatii de executare silita, analiza înscrisurilor recepționate și redactarea unor documente, precum si alte activitati specifice de secretariat si executare silita.

Principalul obiect de activitate al biroului nostru este reprezentat de executare silita si consiliere in acest domeniu de activitate.

Sediul nostru este situat in centrul municipiului Suceava, la etajul II al unei cladiri de birouri. Spatiul dispune de sala de asteptare, secretariat, arhiva si birouri, acestea avand toate dotarile necesare desfasurarii activitatii in conditii foarte bune.

În această locație activează o echipă tânară şi dinamică formată persoane cu pregătire de specialitate juridică şi economică, alături de care sunt și diversi colaboratori.
Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024