Gratis

Parteneri in vanzarea energiei electice/gazelor naturale

LOCAL ENERGY & GAZ
7 poziții

Candidatul Ideal

Local Energy & Gaz cauta colaboratori/parteneri pentru promovarea și încheierea contractelor de furnizare a energiei electrice si a gazelor naturale către persoane fizice și juridice.
Dorim in special agenti cu experienta in domeniul energiei electrice / gaze naturale, daca aceasta experienta te defineste locul tau e langa noi!

Ce iti oferim ?
  • Colaborare: contract de colaborare prin PFA, II, SRL sau conventie civila pe termen limitat
  • Oferim transparență și corectitudine
  • Posibilitatea de avansare si castiguri peste media salariilor nationale

Descrierea jobului

Cum arаta o zi din activitаtеа tа?
  • Munca se desfasoara pe terеn cu cliеntii contactati in vederea semnarii si colectarii documentelor necesare pentru incheierea unui contract
  • Interаctionеzi in mod dirеct cu clientii in scopul promovarii si vаnzаrii sеrviciilor de еnergiе еlectrica si gaze naturale

Local Energy & Gaz este specializata in furnizarea energiei electrice si a gazelor naturale catre consumatori casnici si consumatori industriali.
Profitand de experienta acumulata in vanzarea energiei electrice si a gazelor naturale catre consumatorii casnici si industriali.
Local Energy & Gaz se adreseaza consumatorilor cu o oferta structurata pe pachete promotionale, astfel incat preturile si tarifele sa fie profilate pe nevoile de consum ale fiecarui consumator. Atat preturile, cat si profesionalismul personalului, garanteaza cele mai bune servicii clientilor nostri.
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 1 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024