Gratis

Ospatar

NBR HORECA GROUP S.R.L.
7 poziții

Candidatul Ideal

Noua Bucatarie Romaneasca si Noua Aproape Romaneasca recruteaza pentru proiectul nostru sezonier la mare, statiunea Olimp. Cautam ospatari. Locatiile noastre de la mare sunt Casa de mare si Hacienda de mare, asiguram cazare, mic dejun si pranz, transport. Cautam colegi dornici sa reprezinte povestea noastra estivala si daca va place la noi si doriti sa continuati ulterior si in Bucuresti, suntem deschisi. Nu musai cautam experienta ci dorinta de a avea invata si calitatea umana.

Descrierea jobului

In acest proiect vom avea atat membri din echipele noastre existe dar cautam si colegi noi pentru cele doua locatii din Olimp. Asa ca o sa poti invata de la colegii tai preparatele, modalitatea de servire si o sa ai parte de tot ajutorul. Pentru ca cautam mai multe functii vom discuta salariu si bazat pe asta, cert este ca ne dorim ca ai nostri viitori colegi sa se simta confortabil cu cat vor castiga, oferim cazare, mic dejun si cina si transportul pana la locatie dus-intors si plus multe alte beneficii pe care le vom discuta.

Atat Noua Bucatarie Romaneasca cat si Noua Bucatarie Aproaoe Romaneasca sunt sub tutela lui chef Alex Petricean, fiind desemnat cel mai bun chef din 2018 pana in prezent. Varianta noastra din Olimp, Noua Bucatarie estivala isi propune meniu a la carte, lejer de vada, locatiile fiind situate pe plaja.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024