Gratis

Ospatar/ajutor ospatar/ spalator vase/personal curatenie

Thalia Trading
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautare de oameni deosebiti care sa se alature echipei noastre.
Avem in vedere colegi pentru posturile de: ospatar, ajutor ospatar, personal de curatenie.
Calificarea in domeniu pentru posturile de bucatar si ospatar este necesara (dar nu eliminatorie). Asiguram training la locul de munca.
Experienta nu este neaparat necesara dar este intotdeauna binevenita.

Ce ne dorim de la tine:
- sa iti doresti cu adevarat un job
- sa fii organizat/a si punctual/a
- sa iti doresti sa te integrezi in echipa noastra
- pasiunea pentru bucatarie (ospatarie) sa-ti fie, "ca sarea in bucate", de nelipsit.
- apreciem entuziasmul, serozitatea, loialitatea, dorinta de a invata lucruri noi si spiritul de echipa.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI OSPATAR/ AJ. OSPATAR:
- sa preia comenzile clientilor si sa le inregistreze corect in programul dedicat si sa incaseze ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄notele de plata
- sa asigure setup-ul si curatenia meselor pentru clienti pe tot parcursul zilei de lucru
- sa invete si sa faca recomandari din meniul restaurantului
- sa fie comunicativ, politicos, flexibil, rabdator, dornic sa dezvolte o relatie buna cu clientii, colegii, furnizorii si cu toti cei care intra in contact

Personal de curatenie:
- sa asigure curatenia in restaurant

BENEFICII:
- contract de munca pe durata nedeterminata
- iti asiguram un post de lucru stabil, suntem pe piata de 20ani
- flexibilitatea programului de lucru /posibilitatea de a lucra in ture si cu pauze organizate. Stim ca nu e usor sa zambesti de dimineata pana seara.
- conditii de lucru placute intr-o echipa profesionista
- tichete de masa, transport - alte beneficii negociate in urma interviului

Pregatire: Multi dintre noi lucram aici de ani buni, unii chiar de la deschidere. Ai incredere ca vom fi langa tine cu sfaturi, informatii si sustinere. Stim cum e cand esti nou. Si noi am gresit comenzi, am spart pahare sau am ars mancarea cateodata :-)

Suntem o companie 100% romanesca, ce functioneaza fara intrerupere si cu acelasi proprietar de 25 ani.
Ne gasiti in zona Tineretului si ce am cladit pana acum, s-a bazat pe respect si bun simt.
Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 22 Iun. 2024