Gratis

Ospatar

DENTOTAL HOSPITALITY SR

Candidatul Ideal

- Persoana comunicativa, sociabila, ospitaliera
- Sprit de echipa
- Abilitati de organizare
- Abilitati de relationare cu clientii si colegii

Descrierea jobului

- Responsabil cu vanzarile, calitatea serviciului facut clientului in restaurant si zona de banqueting, cooperarea cu toate departamentale din cadrul hotelului (Bucatarie, Vanzari, etc), conform standardelor si procedurilor generale interne, ale politicii ACCOR si instructiunile de management din F&B,urmand fisa postului.
- Efectueaza un serviciu rapid si eficient,creaza o atmosfera prietenoasa. Este in permanenta pregatit sa ajute clientii si isi face toate atributiunile cu zambetul pe buze.
- Primeste si saluta intr-o maniera cat mai politicoasa clientii la intrarea in restaurant, ii conduce la masa si le inmaneaza meniul.
- Pregateste restaurantul pentru micul dejun, dejun si cina, serveste clientii
- Este responsabil cu mise-en-place-ul inainte de deschiderea restaurantului si in timpul activitatii.
- Aranjeaza salile de conferinte pentru evenimentele din cadrul hotelului
- Asigura setarea si aranjarea coffe break-urilor pentru conferinte

Beneficii:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Bonuri de masa in valoare de 35 lei/zi
- Bonus de performanta in functie de rezultatele evaluarii anuale
- Prime de Paste
- Abonament medical la clinica Medicover

Hotelul ibis Styles Bucharest City Center este o destinație cool și surprinzătoare pentru călătorul modern. În același timp, este un loc dinamic pentru business și evenimente. Hotelul are o temă de design inedită, care combină inspirația tradițională și tendințele moderne. Mai mult decât atât, bunăvoința și ospitalitatea echipei completează farmecul hotelului. Atitudinea lor pozitivă te va încânta de la primul pas. La fel și uniformele lor originale!

Poziționarea convenabilă a hotelului nostru va adăuga confort călătoriei tale. Este chiar în centrul orașului, la câteva minute de Gara de Nord. Parcul Cișmigiu, Ateneul Român și Piața Victoriei sunt, de asemenea, în apropiere. Palatul Parlamentului se află la câteva intersecții distanță. Hotelul ibis Styles Bucharest City Center este ușor accesibil, fie călătorești cu avionul sau cu trenul. Pentru cei care călătoresc cu mașina, hotelul are o parcare subterană privată.

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024