Gratis

Ospatar

KIMCHI S.R.L.

Candidatul Ideal

• Profesionist, motivat si zambitor
• Amabil, perseverent si orientat spre rezultate
• Plin de energie, onest si modest
• Pasionat si cu spirit de echipa
• Prietenos, harnic, pozitiv si educat

Descrierea jobului

• Sa lucrezi intr-o echipa tanara si plina de chef de viata
• Sa imbini munca cu distractia
• Sa fii respectat si sa respecti la randul tau
• Sa faci parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si zambitori

The Kimchi este o locatie noua, in cautarea echipei complete
Scopul este de a oferi un serviciu complet, un restaurant cu specific coreean care promoveaza mancare accesibila, de inalta calitate, promovand retete autentice coreene. Dorim sa oferim clientilor nostri o experienta culinara care sa depaseasca asteptarile lor de fiecare data.
Suntem o echipa tanara, dinamica si vesele.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024