Gratis

OSPATAR

HOTEL PRIVO
2 poziții

Candidatul Ideal

- Calificare;
- Experiența anterioară într-o poziție similară;
- Pasiune pentru arta culinară, spirit inovator, în permanentă căutare de autoperfecționare;
- Persoană responsabilă, organizată, capabilă să lucreze în echipă, atentă la detalii;
- Atitudine pozitivă, entuziastă, dinamică.
- cunoştinţe medii de limba engleză;
- atitudine pozitivă în relaţiile cu clienţii şi colegii;
- asumarea răspunderii pentru corectitudinea întocmirii şi încasării notelor de plată.

Descrierea jobului

Oferim:
- Un salariu competitiv, în funcție de nivelul de calificare și experiență;
- Oportunități de training, formare profesională și avansare;
- Prime anuale.

Descrierea companiei

Cine suntem noi:
PRIVO este un concept hotelier amplasat aproape de centrul orașului Târgu Mureș.
Echipa PRIVO este ambițioasă și orientată spre rezultate cu înalte standarde de eficiență.
Dacă dorești să faci parte din echipa noastră de succes, nu ezita să aplici pentru acest job.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024