Gratis

Operator si consultant vanzari online

Dac Energy Technology S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

-Abilitati de comunicare cu clientii la telefon;
-Atitudine pozitiva, profesionala, orientata spre client;
-Capacitatea de a lucra in echipa;
-Seriozitate, punctualitate si dorinta de a te dezvolta si invata lucruri noi;
-Cunoasterea pachetului Microsoft Office. Alte programe, precum Photoshop, Editor, reprezinta un avantaj;

Program de lucru: Luni - Vineri 08.30- 17.00

Nivel studii obligatorii: Medii ( Diploma Bacalaureat)

Tip job: full time

Vino in echipa si te asteapta colegi tineri, cu initiativa si deschidere fata de idei noi. Oferim un loc de munca stabil, contract de munca, bonusuri de performanta lunara.

Adresa sediului nostru este pe str.Depozitelor, Loc. Pitesti.

Descrierea jobului

-Oferi consultanta, suport vanzare si post-vanzare clientilor;
-Administrezi si inregistrezi comenzi plasate in cadrul magazinului online;
-Preiei apelurilor telefonice de la clienti si rezolvi solicitarilor primite;
-Ambalarea coletelor;
-Administrez stocurilor produselor din magazinul online;
-Creezi documentatii pentru produsele noi si le postezi pe site;
-Indeplinesti obiectivele de vanzari agreate cu echipa;
-Alte sarcini legate de vanzari online.
-Salariu cu posibilitate reala de creștere periodic în funcție de implicare
-Weekend-uri si sarbatori legale libere
-Contract de munca pe o perioada nedeterminata
-Prime de sarbatori

Descrierea companiei

Dac Energy Technology
Magazinul DacEnergy este o destinație de încredere pentru cumpărături online, oferind o gamă variată de produse de calitate superioară. Ne angajăm să aducem cele mai recente trenduri și inovații direct la ușa ta, pentru a-ți simplifica experiența de cumpărare

Servicii și Avantaje:

Livrare rapidă și eficientă la nivel național si international
Politică de returnare flexibilă pentru asigurarea satisfacției clienților
Securitate și confidențialitate în procesul de cumpărare online
Serviciu clienți dedicat pentru a răspunde întrebărilor și asigura o experiență fără probleme

Valori Fundamentale:
Transparența, integritatea și angajamentul față de satisfacția clienților sunt valorile noastre fundamentale. Ne străduim să construim relații de lungă durată cu clienții noștri, oferindu-le nu doar produse de calitate, ci și o experiență de cumpărare plăcută și de încredere.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024