Gratis

Operator relatii clienti - magazin online

Hendi Romania SRL

Candidatul Ideal

Având în vedere procesul de deschidere a unui nou depozit HENDI în GHIMBAV, compania efectuează recrutarea pentru poziția Operator relații clienți .Asteptam o persoana entuziasta și dedicata pentru a se alătura echipei noastre de succes. Dacă îți place să lucrezi cu oamenii, să oferi asistență și să rezolvi probleme, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Interacționează cu clienții noștri prin telefon și e-mail pentru a oferi asistență și răspunsuri la întrebările lor;
Proceseaza comenzile clientilor primite prin canalele automate, emite facturi, documentele de livrare. Preia comenzile telefonice ale clienților și le procesează în sistemul nostru;
Intretine/actualizeaza baza de date a magazinului online
Urmărește și rezolvă reclamațiile și problemele clienților într-un mod profesionist și eficient;
Asigură un nivel înalt de satisfacție a clienților prin furnizarea de servicii de calitate superioară;
Colaborează cu departamentul logistică si cu depozitul pentru a asigura livrarea promptă și corectă a produselor;Cerințe:
Experiență anterioară într-un rol similar de operator relații clienți este un avantaj;
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română;
Atenție la detalii și capacitatea de a rezolva problemele într-un mod eficient;
Abilități bune de organizare și gestionare a timpului;
Flexibilitate și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a programelor de birou;Beneficii:
Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;
Bonus lunar;
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și într-o echipă prietenoasă;
Posibilitatea de a dezvolta abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții;Dacă ești o persoană orientată către clienți, cu abilități excelente de comunicare și dorința de a oferi o experiență de cumpărare excelentă, te invităm să aplici pentru poziția de Operator relații clienți - magazin online pentru locatia noastra din GHIMBAV . Alătură-te echipei noastre și fii parte din succesul nostru!

Hendi Romania SRL este parte a Grupului olandez de firme HENDI, producător şi distribuitor de echipamente nealimentare de catering, produse de bufet, articole de bucătărie şi veselă pentru industria de catering şi HORECA. De la înfiinţarea noastră în anul 1934, Hendi a cunoscut o creştere continuă şi acum este o companie internaţională cu sedii în 9 tari: Olanda, Austria, Germania, Polonia, România, Grecia, UK, Italia, Hong Kong.

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024