Gratis

Operator monitorizare video

Tucano Coffee SRL

Candidatul Ideal

Tucano Coffee - rețeaua internațională de Coffee shop-uri ce promovează filosofia de Love&Peace&Coffee în întreaga lume este în căutare de un nou coleg în calitate de Operator monitorizare video.

Ce ne dorim de la viitorul coleg?

- Spirit înalt de analiză a proceselor care au loc in cafenele, în vederea evitării fraudelor prin vizionarea camerelor video și a soft-ului de evidență a vânzărilor;
- Bune abilități de organizare și gestionare a activității;
- Atenție distributivă;
- Experiență in domeniul monitorizare/supraveghere video – min. 1 an.

Descrierea jobului

Care sunt sarcinile tale?

- Vei monitoriza desfășurarea activității la punctele de lucru ale societății în conformitate cu procedurile interne ale societății, standardele și regulamentul intern;
- Vei identifica și raporta neconformitățile și abaterile de la norme;
- Vei lucra cu soft-urile de evidență a vânzărilor, generarea de rapoarte și alte operațiuni necesare analizei activității angajaților;
- Vei întocmi rapoartele lunare (tabele, grafice, dinamica);
- Vei lucra cu aplicații video de monitoring Trasir, IVMS HIkconnect, Dahua și altele.

Ce iti oferim?
- Salariu competitiv;
- Training;
- Echipă prietenoasă;
- Oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Locație centrală
Program: L-V: 09.00 – 18.00

Dacă te regăsești în cele de mai sus, nu ezita să aplici și te invit la o cafea să discutăm mai multe detalii :)
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024