Gratis

Dispecer Monitorizare Video

SC. INTERGAME SELECT COM
2 poziții

Candidatul Ideal

- Cunostinte Microsoft Office si Internet;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Persoana cu simtul responsabilitatii dezvoltat;
- Bune abilitati de atentie concentrata si distributiva;
- Spirit de echipa;
- Studii medii sau superioare.

Descrierea jobului

- Monitorizarea derularii activitatii din punctele de lucru ale Companiei;
- Asigura la intrarea in tura buna si corecta functionare a intregului echipament de supraveghere video, conexiunile de date in toate punctele de lucru ale companiei;
- Intocmirea rapoartelor cu privire la activitatea din punctele de lucru ale Companiei;

Beneficii:

- Program de lucru flexibil, in ture de 12 ore fie de zi, fie de noapte
- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica
- Perioada de training
- Un program flexibil care sa-ti permita continuarea studiilor si life-work balance
- Pachet salarial complex si motivant, cuprinzand un contract de munca pe durata nedeterminata cu un salariu care include diverse sporuri (performanta, ore suplimentare, zile de sarbatoare legala…)
- Posibilitatea de a beneficia de un abonament sportiv la serviciul 7card la tarife preferentiale
- Team-buildinguri pe departamente si la nivel de companie
- Posibilitati de promovare in interiorul grupului in diverse pozitii/departamente

Salile noastre de jocuri de noroc sunt prezente in toata Europa (Germania 133 locatii, Italia 9 locatii, Croatia 35 locatii, precum si in alte tari). In Romania ne desfasuram activitatea sub brandul Million care detine o retea extinsa de peste 60 de locatii in toata tara, un sfert dintre acestea aflandu-se in Bucuresti.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024