Gratis

Operator introducere,validare si prelucrare date

CARDOIL AVANTAJ SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare;
Cunostinte de operare Microsoft Office (Word/Excel);
Cunostinte economice si de contabilitate primara (constituie un avantaj);
Abilitati de a lucra cu documente;
Abilitati de a lucra in echipa;
Planificarea și organizarea atributiilor și activităților curente;
Orientare spre rezultate și atingerea standardelor vizate;
Atenție la detalii și timpi de execuție.

Descrierea jobului

Prelucrarea si administrarea datelor.
- introduce şi validează date pe suport electronic;
- asigură conformitatea datelor introduse cu documentele primare;
- executa blocari / deblocari carduri de carburant;
- actualizeaza limita carduri carburant;
- verifica incasarilor in conturile proprii si incarcarea platilor pe cardurile de carburant;
- rezolva problemele aparute.

Cardoil Avantaj reprezintă un concept inovativ pe piața de carburanți din România, ce oferă consumatorilor de carburant de orice talie, soluții integrate complete de la logistica alimentărilor până la stingerea facturilor. Alimentarea carburanților se face pe toată suprafața României prin intermediul celor peste 1000 de stații partenere, cu ajutorul cardurilor de alimentare. Creștem progresiv, dovadă a cifrei de afaceri din ultimii zece ani.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024