Gratis

Operator introducere/prelucrare date

MarelePescar.ro

Candidatul Ideal

- cunostinte in domeniul pescuitului;
- cunostinte avansate operare PC (MS Office: Excel, Word);
- cunostinte bune navigare internet (cautare informatii, imagini, caracteristici);
- cunostinte limba engleza;
- viteza in tehnoredactare: crearea si adaugarea texte, descrieri, imagini pentru magazinul online;
- claritate in exprimare, vocabular;
- atentie sporita la detalii;
- experienta in platforma Magento;

Descrierea jobului

- adaugare produse noi in magazinul online;
- prelucrare informatii, texte, imagini;
- actualizare specificatii la produsele existente in magazinul online;
- pregatirea ofertelor pentru a fi adugate in magazinul online;
- participa activ la dezvoltarea magazinului online;

Activitatea se va desfasura in Popesti Leordeni - se va asigura transport pana la locatie.

Program: Luni - Vineri: 09:30 - 18:30 (include 3 pauze si pauza de masa);

Negociere la 6 luni in functie de evolutie si performante.

Descrierea companiei

MarelePescar este liderul pietei de pescuit din Romania.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024