Gratis

Operator Facturare

24 EVONESS SRL

Candidatul Ideal

  • minim 3 ani experiență pe o pozitie similară;
  • persoană energică, orientare spre rezolvarea problemelor;
  • capacitate de analiză și sinteză, gândire logic structurată;
  • cunoștinte de limba engleză – poate reprezenta un avantaj;
  • capacitate dezvoltată de lucru independent, dar și încadrarea în munca de echipă, lucrul procedurat si documentat;
  • capacitate și dorință de învățare și perfecționare permanente;
  • cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat;
  • cunostinte WinMentor, poate reprezenta un avantaj;
  • absolvent(a) studii medii / superioare;
  • rezistenta la stres, putere de organizare si incadrare in termene-limita, abilitati de comunicare formala si informala, rabdare, viteza de reactie

Descrierea jobului

  • Emiterea facturilor /avizelor zilnice catre clienti;
  • Efectuarea de transferuri intre gestiuni cand este cazul;
  • Efectuarea de bonuri de consum ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂cand este cazul;
  • Verificarea impreuna cu depozitul a stocului, daca este cazul;
  • Reglarea stocului conform legislatiei in urma invenarelor efectuate;
  • Preluarea comenzilor de marfa de la clienti si agentii de vanzari;
  • Informarea echipei de vanzari asupra stocului;
  • Emiterea facturilor pe baza comenzilor.
  • Invata si cunoaste produsele comercializate.
  • Intretinerea si completarea bazei de date a clientilor.
  • Relatii eficiente si de calitate cu clientii.
  • Indosariaza si arhiveaza facturile.
  • Raspunde de aplicarea corecta a preturilor de facturare si calculul corect al facturii.
  • Tine evidenta formularelor cu regim special;
  • Executa lucrari de registratura;
  • Organizarea transporturilor pentru livrarile catre clienti, daca este cazul;
  • Emite comenzile de incarcare si livrare catre depozit;
  • Gestionarea oricarei probleme aparute in legatura cu transportul intern, daca este cazul.

24 Evoness SRL(www.tehnicavizuala.ro) este o companie cu experienta de peste 14 ani, specializata in distributia en gros si en detail de solutii audio video - videoproiectoare, display-uri interactive, display-uri profesionale, sisteme audio public adressing, home cinema, avand in protofoliul sau mai multe braduri de renume cum ar fi Epson, LG, SMART Technologies, Optoma, NEC, Vogels, EliteScreens, Multibrackets etc., oferind o larga gama de produse de calitate.
Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024