Gratis

Operator facturare

Schuller EH'Klar SRL

Candidatul Ideal

Abilitati bune de lucru pe calculator si cunostinte de operare MS Office, in special Excel;
Atentie la detalii si capacitatea de a respecta termene;
Abilitati de comunicare verbala si in scris;
Capacitatea de a lucra eficient atat independent, cat si in echipa;
Experienta anterioara in domeniul facturarii reprezinta un plus.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Emite facturi conform cerintelor si procedurilor interne;
  • Preluarea comenzilor de la parteneri (clienti) si de la echipa de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈vanzari;
  • Asigura intocmirea documentelor corespunzatoare pentru livrari (facturi, avize, packing list);
  • Asigura introducerea tranzactiilor in sistemul de gestiune al companiei;
  • Opereaza retururile in sistemul intern de evidenta al companiei;
  • Colaboreaza cu departamentele interne pentru a asigura acuratetea datelor financiare;
  • Mentine evidenta corecta a documentelor financiare si a rapoartelor corespunzatoare;
  • Rezolva discrepantele sau problemele legate de facturare intr-un mod eficient si profesionist.
Beneficii:
  • Salar fix
  • Bonuri de masa 40 Ron/zi
  • Decont transport
  • Prima vechime,zi nastere, Craciun, Paste

Firma SC SCHULLER EH KLAR SRL cu sediul in Cluj-Napoca, are ca obiect de activitate importul si comercializarea de scule si accesorii pentru zugravit, vopsit marca Schuller ( www.schuller.ro ; www.schuller.eu ).

Publicat 4 Iun. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 4 Iul. 2024