Gratis

Operator contabilitate primara

SC AGRISORG SRL

Candidatul Ideal

  • Persoana serioasa , responsabila , cu o fire comunicativa si amabila, pentru munca in echipa.
  • Cunostinte de operare Office ( Word, Excel, ) de utilizare PC , e-mail,
  • Cunostinte de baza in contabilitate este obligatorie.
  • Cunoasterea programului de gestiune Winmentor constituie avantaj.

Descrierea jobului

Operаtiuni de intоcmirе si inrеgistrare a dоcumentеlor dе cоntabilitate primara.
Operatiuni de casierie.( incasari plati )
Inregistrare deconturi de cheltuieli, delegatii, diverse situatii in Excel.
Orice alte operatiuni de evidenta contabila.

Companie distribuitoare de utilaje agricole , de gradinarit si peisagistica , in plina dezvoltare, cauta colegi pentru a-si mari echipa. Suntem un colectiv prietenos, comunicativ , care colaboreaza si se ajuta reciproc.
Sediul societatii este in Sacadat, iar transportul din Oradea - Sacadat si spre casa este asigurat de catre societate, cu masinile societatii.
Pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la nr. 0728-309919
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024