Gratis

Contabil primar

Idol Solution S.R.L.

Candidatul Ideal

Ne dorim sa angajam o persoana cu experieta in contabilitatea primara, care sa fie o persoana solicabila, comunicativa, prezentabila, stabila si de incredere.

Descrierea jobului

Cerințe:
- studii medii sau superioare;
- cunostinte de contabilitate primara;
- cunostinte de utilizare a unui program informatic de gestiune;
- abilitati de planificare si organizare.

Responsabilități:
- Realizeaza rapoarte contabile interne catre conducere;
- Realizeaza diverse statistici, analize, grafice pe baza documentelor primare;
- Urmareste documentele/corespondenta, incasarile, platile, evidenta soldurilor clienti/furnizori;
- Inregistreaza facturi furnizori si intocmeste ordinelor de plata;
- Emite facturi catre clienti;
- Este responsabila de arhivarea documentelor;
- Intocmeste si verifica alte documente fiscale (chitante, avize, etc..)

Programul de lucru este:
L - V: 8:00 - 16:00

Beneficii:
Prima de Paste;
Prima de Craciun;
Mediu de lucru placut intr-o organizatie multiculturala.

Idol Solution SRL este o companie infiintata in anul 2012 si are ca obiect principal de activitate, inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate. Aceasta isi desfasoara activitatea in punctul de lucru situat la Dragonul Rosu, nr.8.

Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Mai 2024