Gratis

Operator amanet

Fin X Amanet S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

• Abilitatiți excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
• Atitudine responsabilă și profesională.
• Experiența în domenii conexe constituie un avantaj
• Capacitatea de a se adapta la un mediu dinamic.

Descrierea jobului

• Oferirea de consiliere și asistență clienților în privința serviciilor oferite de casa amanet
• Evaluarea obiectelor și stabilirea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁valorii acestora în conformitate cu politicile companiei.
• Menținerea unui mediu de lucru prietenos și profesionist în biroul de amanet.

Ce oferim:
• Salariu atractiv și pachet de beneficii competitiv
• Mediu de lucru profesionist într-o echipă dinamica și dedicată
• Oportunitați de dezvoltare profesională și avansare

La Fin X ne propunem să fim lideri în industria serviciilor financiare, oferind clienților noștri experiențe de amanetare sigure, transparente și convenabile. Ne dorim să fim parteneri de încredere în gestionarea nevoilor financiare ale comunitații noastre!

Trimite CV-ul tău și descoperă oportunitățile de creștere și dezvoltare alături de Fin X Amanet!
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024