Gratis

Office Manager / Tehnoredactor Birou Notarial Cluj-Napoca

SOCIETATE PROFESIONALA NOTARIALA " LEX FIDELIS "

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană organizată, orientată spre nevoile clienților, cu abilități excelente de scriere și comunicare, te invităm să aplici pentru această oportunitate unică de a te alătura echipei noastre.

Cerințe:
  • Studii medii finalizate cu diplomă de bacalaureat.
  • Studii superioare, de preferat absolvent/ă al/a facultății de drept, constituie un avantaj
  • Abilități excelente de operare PC (Windows, Word, Excel, PowerPoint) și navigare pe Internet.
  • Capacitate de a lucra atât individual, cât și în echipă.
  • Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă.
  • Respectarea strictă a confidențialității și a procedurilor interne.
  • Cursuri speciale în tehnici de comunicare constituie avantaj.
  • Experiență în activități de secretariat și organizare într-un birou notarial constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Secretariat/asistență birou notarial.
  • Coordonarea și executarea tuturor activităților de protocol și secretariat.
  • Tehnoredactarea documentelor cu respectarea normelor și standardelor de estetică și a normelor gramaticale.
  • Crearea și menținerea unui climat de lucru eficient și conform normelor legale din domeniu.
  • Coordonarea fluxului de informații intrate și ieșite din biroul notarial, asistarea Notarului în activitatea curentă.
Beneficii:
  • Salariu motivant
  • Oportunități de formare profesională
  • Bonusuri de performanță
  • Echipament de lucru performant
Dacă te recunoști în descriere de mai sus și ești pregătit să faci parte dintr-o echipă dinamică și profesionistă, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău.

Suntem un Birou Notarial din Cluj-Napoca cu o activitate de peste 10 ani și căutăm un candidat dedicat și profesionist pentru poziția de Office Manager / Tehnoredactor / Secretariat.
Îți oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional într-un mediu stimulant și plin de oportunități. Alătură-te echipei noastre și împreună vom contribui la succesul și reputația biroului nostru.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024