Gratis

Muncitor necalificat fabrica ( Bucuresti- Popesti Leordeni)

MORAD FOODS
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Nu este necesară experiența anterioară în domeniul producției de conserve;
  • Abilitatea de a lucra într-un mediu fizic solicitant și de a efectua sarcini repetitive;
  • Atenția la detalii și capacitatea de a urma instrucțiunile cu precizie;
  • Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în schimburi și în weekend, dacă este necesar;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii de muncă și supervizorii.

Descrierea jobului

  • Participarea la procesul de producție a conservelor, respectând normele de siguranță și igienă;
  • Manipularea și ambalarea produselor finite în ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄mod corespunzător;
  • Asigurarea calității produselor în conformitate cu standardele stabilite;
  • Curățarea și întreținerea echipamentelor și a spațiilor de lucru;
  • Colaborarea cu colegii de echipă și supervizorii pentru a atinge obiectivele de producție.

Beneficii:
  • Salariu stimulant;
  • Masă caldă;
  • Decontare transport;

MORAD FOODS reunește sub umbrela sa 4 branduri consacrate în România: Mandy Foods, Răsfăț de la Mărioara, Bunătăți de Topoloveni și Spring sauce.

Toate brandurile MORAD FOODS reprezintă companii producătoare în industria alimentară cu tradiție îndelungată, orientate spre tehnologie inovatoare, calitate și pasiune pentru gustul bun.

Performanța este posibilă datorită unei echipe consolidate și dedicate, care înțelege că succesul companiei unde activează este strâns legat de succesul profesional și satisfacția personală.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024