Gratis

Electromecanici / Muncitori necalificati

MIR 2000 SERVICE ASCENSOARE
2 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent liceu/ scoala profesionala cu specializare tehnica: mecanica, electromecanica, instalatii electrice, etc;
- Este necesara o experienta minima in domenii in care sunt folosite cunostinte de mecanica, electrica, curenti slabi, electromecanica, mecanica hidraulica etc. Reprezinta avantaj experienta in service ascensoare.
- Posesor permis de conducere auto, fara evenimente majore;
- Abilitati motrice;
- Capacitatate de a lucra in echipa;
- Disponibilitate de a se deplasa intre punctele de lucru ale companiei;
- Apt pentru lucrul la inaltime.

Descrierea jobului

- Participa la efectuarea lucrarilor de intretinere și reparatii a echipamentelor clientilor companiei.
- Rezolva deranjamente aparute la ascensoarele din ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄service, in ture.
- In functie de evolutia profesionala, poate beneficia de calificare in meserie;
- Posibilitati de promovare si dezvoltare;
- Se acorda tichete de masa
- Mediu de lucru placut.

Societatea MIR 2000 SERVICE SRL, este o societatea romaneasca cu capital integral privat, cu o vechime din anul 1998, ce are ca obiect de activitate Proiectarea, Fabricarea, Montarea si Intretinerea de ascensoare, platforme, si alte echipamente de ridicat.

Societatea detine 2 sucursale - Bucuresti si Craiova.
Se accepta CV-uri pentru ambele locatii.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024