Gratis

Montator sisteme pluviale

PLUVIAL EXPERT S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în montarea sistemelor pluviale sau într-un domeniu similar.
  • Abilități tehnice și manuale excelente.
  • Capacitatea de a lucra la înălțime și în condiții variate de vreme.
  • Permis de conducere categoria B constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Măsurarea și tăierea materialelor la dimensiunile necesare.
  • Fixarea sigură a sistemelor pluviale de acoperișuri și pereți.
  • Instalarea jgheaburilor și ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂burlanelor conform planurilor și specificațiilor tehnice.

Beneficii:
  • Tichete de masa
  • Bonusuri in functie de lucrare
  • Cafea la birou
  • Decontare transport
  • Prime de sarbatori

Suntem experți recunoscuti cu o tehnologie inovatoare de productie a jgheaburilor, burlane si alte elemente din tablă, fără îmbinari, fara lipituri fara suduri, dintr-o sigura bucata de pana la 100 m continuu.
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 12 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024