Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Electromecanic reparatii & montaj trotinete & scutere electrice

KASTANA SRL
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

În prezent, căutăm un electromecanic calificat care să se alăture echipei noastre. În calitate de electromecanic, veți juca un rol crucial în asigurarea funcționării fără probleme a sistemelor noastre electrice și mecanice. Aceasta este o oportunitate interesantă pentru cineva care este pasionat de scutere si trotinete electrice și îi place să lucreze într-un mediu dinamic.

Descrierea jobului

Efectuarea de întreținere de rutină a defectelor electrice și mecanice. Depanarea și repararea problemelor electrice și mecanice. Instalarea echipamentelor ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀electrice si mecanice noi. Asigurarea conformitatii cu reglementarile de siguranta. Colaborarea cu alți membri ai echipei pentru rezolvarea situatilor aparute.

Experiență dovedită ca electromecanic sau rol similar Cunoștințe solide de sisteme electrice și mecanice. Abilitatea de a citi diagrame tehnice și planuri. Abilități excelente de rezolvare a problemelo.r Atentie la detalii si precizie Dacă doriți să faceți următorul pas în cariera dvs. de electromecanic, această poziție oferă un salariu competitiv, oportunități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru susținător. Veți avea șansa de a lucra cu tehnologie de ultimă oră și de a avea un impact real asupra operațiunilor noastre.

Alăturați-vă echipei noastre și faceți parte dintr-o companie care apreciază abilitățile și expertiza dumneavoastră ca electromecanic. Importam si comecialozam o gama larga de vehicule electrice!
Publicat 27 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 26 Iun. 2024