Gratis

Medic Veterinar - dep. Biosecuritate

Carmistin International SRL

Candidatul Ideal

Experiența în domeniul medicinii veterinare constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.
Permis conducere cu disponibilitate la deplasări.
Capacitate de a lucra în echipă, flexibilitate în ceea ce privește schimbarea.
Este deschis în ceea ce privește procesul de formare profesională continuu (participare la cursuri, însușirea de informații noi din domenii conexe medicinii veterinare prin instruiri, etc.)
Capacitate foarte bună de comunicare, relaționare, atenție distributivă.
Corectitudine și răbdare, capacitate rapidă de decizie.
Personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate și eficiență.

Descrierea jobului

Participă la procesul de audit intern privind respectarea condițiilor de biosecuritate și bunăstare din cadrul fermelor de pasăre din grup (se verifica dacă normele legislative în vigoare sunt transpuse corect scriptic și faptic).
Este responsabil de verificarea respectării condițiilor de biosecuritate și bunăstare aplicabile la nivelul fermelor avicole.
Efectuează controale inopinate.
Procesul de audit presupune lucru la birou și lucrul pe teren.

Carmistin înseamnă peste 20 ani de activitate pe piața românească. În prezent, ne ocupăm de furaje și agricultură, creșterea păsărilor și a animalelor. Lanțul de activități urmărește să acopere cât mai mult din procesul de producție și procesare de hrană.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024