Gratis

ZOOTEHNIST / MEDIC VETERINAR / TEHNICIAN VETERINAR

SC AGROSEB SRL

Candidatul Ideal

PERSOANA DINAMICA, RESPONSABILA ,COOPERANTA SI CU SPIRIT DE ECHIPA ,CU STUDII DE SPECIALITATE SI CUNOSTINTE OPERARE PC

Descrierea jobului

ZOOTEHNIST/MEDIC VETERINAR/TEHNICIAN VETERINAR
  • pentru ferma zootehnica - vaci lapte in comuna Rasuceni , jud. Giurgiu;
  • Sunt necesare studii in domeniu pentru efectuarea tratamentelor , vaccinurilor, intocmirea documentelor si procedurilor specifice sub coordonarea medicului imputernicit;
  • Atestatul de insamantator constitue un avantaj;
  • Acceptam si persoane fara experienta , dornice sa invete;
  • Oferim un mediu de lucru placut, salariu atractiv, decontarea transportului.

Descrierea companiei

FERMA AGROZOOTEHNICA SITUATA IN LOC.RASUCENI, JUD.GIURGIU
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024