Gratis

Mecanic auto

BRADY TRADE SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii tehnice (profil mecanica auto);
Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule (nivel avansat);
Permis categoria B;
Seriozitate;
Dorinta de munca;
Rapiditate;
Punctualitate;
Orientare spre dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului

Reаlizarе lucrări dе mecanicа gеnerаlа (schimb distributii, reparatii motoare, schimb ambreiaje), întrеținеrе și reparаții а аutovеhiculеlor.
Efectueaza diagnoza la autoturisme repartizate.

Se ofera:
* Pachet salarial foarte atractiv (salariu fix+bonusuri in functie de rezultate);
* Tichete de masa;
* Oportunitatea de a lucra la standarde de calitate inalte, intr-un mediu profesionist;
* Cursuri de specialitate.

Compania Brady Trade se numara printre cei mai mari dealeri autorizati cu o cota de piata de peste 10% in reteaua Škoda Romania si o experienta de peste 20 ani de activitate in domeniul auto.

Service-ul Brady este autorizat Škoda din anul 1998, iar in anul 2010 a primit si licenta ca service autorizat Volkswagen.

Dotarile tehnologice sunt printre cele mai moderne, incluzand calculatoare de diagnoza cu baze de date actualizate pentru modelele grupului VW, testere computerizate pentru diferitele functii ale autoturismelor, scule si dispozitive specializate specifice marcii, 14 elevatoare fixe cu sarcina maxima intre 3-5 tone, rampa de geometrie computerizata, toate acestea operate de catre o echipa de profesionisti, calificati si specializati in domeniu conform cerintelor producatorului.
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024