Gratis

Mecanic Auto (preferabil experienta BMW)

AXM Service BMW
2 poziții

Candidatul Ideal

Acest job ti se potriveste daca ai:
Calificare profesionala pentru acest domeniu
Minim 2 ani experienta cu auto BMW
Minim 5 ani experienta ca mecanic auto;
Permis de conducere categoria B;
Dorinta de a oferi servicii de calitate, la fel ca si noi!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Execuți lucrări în atelier conform comenzilor;
Completezi comenzi de reparație conform operațiilor efectuate la autovehicul;
Completezi cereri de aprovizionare ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄cu piesele de schimb și consumabilele rezultate din necesar;
Efectuezi controlul final la terminarea ciclului de reparație pentru a te asigura de calitatea lucrărilor.

Beneficii:
Salariu motivant, compus dintr-o parte fixă și una variabilă în funcție de performanță, la care se adaugă și tichete de masă;
Concediu de odihnă de 24 de zile lucrătoare pe an;
Pachet de asigurare medicală;
Cursuri de formare specifice funcției ocupate și mărcii;
Altele

AXM Service dedicat BMW - str Mateiu Caragiale, nr 35, sector 5 Bucuresti
Publicat 18 Mai 2024 Reactualizat 18 Mai 2024 Expiră 17 Iun. 2024