Gratis

Mecanic Auto Kia&Suzuki

AUTONET SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Experienta de minimum 2 ani pe un post similar (obligatoriu);
  • Permis conducere categoria B;
  • Buna capacitate de organizare si atentie sporita asupra detaliilor;
  • Atitudine proactiva si bune abilitati de lucru in echipa;
  • Cunostinte tehnice auto;
  • Capacitate de a invata proceduri noi pentru intretinere si mentananta;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Diagnosticarea si identificarea problemelor mecanice a autovehiculelor aflate in service;
  • Efectuarea lucrarilor de reparatii auto repartizate de catre ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Responsabilul de Atelier stabilite conform comenzilor deschise;
  • Stabilirea necesarului de piese de schimb;
  • Responsabilitatea controlului calitativ al lucrarilor executate

Beneficii:
  • Salariu atractiv corespunzator cu performantele individuale;
  • Conditii optime de lucru;
  • Loc de munca stabil intr-o companie consacrata in domeniul auto

Program de lucru: luni-vineri de la 08:00 - 17:00 (1 oră pauză de masă)
Locatie: Calea Giulesti 121 (Service Kia&Suzuki)
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024