Gratis

Manipulant-Gestionar Depozit (produse congelate)

Patiline SRL

Candidatul Ideal

Nivel de studii: Medii
Atestari: Stivuitorist ISCIR
Experienta: minim 1 an intr-o pozitie similara.
Persoana organizata.
Atentie la detalii,abilitati de comunicare.
Spirit practic,memorie vizuala buna.
Integritate fizica.

Descrierea jobului

Atributii principale:

Se asigura de intrarea si iesirea marfii in/si din depozit.
Asigura buna functionare a fluxurilor din depozit.
Rapiditate si atentie in procesarea comenzilor si in operatiunile zilnice.
Experienta cu motostivuitorul.

Sarcini specifice:

Efectueaza ,ori de cate ori este nevoie,inventarul stocului de marfa.
Participa activ la operatiuni de incarcare/descarcare/numarare a marfii la/din depozitul firmei.
Asigura miscarea stocurilor(FIFO).
Controleaza temperatura produselor la receptie,in depozit si la momentul livrarii respectand specificul produselor.

Patiline SRL,importator si producator de produse de panificatie,deserturi si patiserie congelata.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024