Gratis

Gestionar depozit

TAPET SI DRAPAJE S.R.L.

Candidatul Ideal

Necesar:
- seriozitate, punctualitate, organizare, onestitate, corectitudine, amabilitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
* Descarcarea marfi livrata in depozit de catre soferi.
* Verificarea marfii primite din punct de vedere calitativ si cantitativ.
* Receptionarea produselor in baza documentelor de livrare.
* Utilizarea eficienta a spatiul de depozitare a marturilor.
* Aranjarea marfii conform specificatiilor logistice.
* Ambalarea si securizarea marfii in vederea livrarii.
* Incarcarea marfii in masina si livrarea acestora catre curier.
* Participarea la activitatea de inventar derulata de companie.

Beneficii:
* Salariu atractiv, cu posibilitate de crestere in functie de performanta.
* Flexibilitatea programului, astfel incat sa se efectueze 8 ore de munca pe zi.
* Loc de munca fara stres.

Suntem o companie de retail, cu o experienta pe piata din Romania de 16 ani, ce cautam sa aducem frumosul si starea de bine in casele clientilor nostri, prin produsele comercializate (plinte, cornise, riflaje, perdele, draperii etc.).
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024