Gratis

MANAGER SIGURANTA SI SANATATE IN MUNCA

TUBORG -SC United Romanian Breweries Bereprod SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice
  • Experiență în domeniul SSM - minim 3 ani (post similar)
  • Absolvire cursuri în domeniul siguranței si sănătății în muncă
  • Alte diplome în domenii precum SSM, PSI constituie avantaj
  • Cunostințe solide de legislație specifică
  • Cunostințe bune de operare PC
  • Limba engleză nivel mediu
  • Capacitate bună de comunicare și de relaționare
  • Capacitate de sinteză și analiză
  • Spirit de observație, atenție la detalii.

Descrierea jobului

  • coordonează, organizează și urmărește activitatea din punct de vedere SSM
  • coordonează, implementează și verifică aplicarea politicilor companiei și a legislației specifice domeniului SSM pentru toate locurile de muncă
  • coordonează, implementează, verifică și auditează cerințele sistemului de management al companiei în domeniul SSM
  • realizează documentațiile prevăzute de legislația specifică pentru buna funcționare a activitații de SSM și PSI.
  • realizează revizuirea proiectelor și pregătirea planurilor specifice pentru fiecare dintre activitățile din domeniul SSM la toate nivelurile
  • coordonează, organizează și urmărește activitatea de prevenire şi protecţie, de instruire a personalului, de prevenire a accidentelor de muncă

United Romanian Breweries – producator si importator de bere si bauturi racoritaroare, este prima companie de bere din Europa de Est, care a dezvoltat un proiect green field. In clasamentul companiilor internationale producatoare de bere din Romania, United Romanian Breweries ocupa in prezent locul 4, iar portofoliul sau este format exclusiv din marci internationale: cidrul premium Somersby si berile Tuborg, Carlsberg, Skol, Holsten, Guinness, ultimul fiind importat. Pe langa marcile de bere, compania si-a propus sa patrunda pe o noua piata - cea a bauturilor racoritoare prin preluarea marcii Granini, produs 100% natural, marca de prestigiu a companiei nr. 1 pe piata din Europa.

Inca de la inceputul activitatii ne-am ghidat pe respectul fata de consumatorii nostri si am oferit permanent produse de cea mai inalta calitate. In procesul de fabricare, se pune accent pe verificarea calitatii materiilor prime si materialelor folosite, se verifica permanent starea microbiologica a produselor dar si a utilajelor si mediului.

Te asteptam sa faci parte din echipa Tuborg. Dam tonul fiecarei generatii!

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024