Gratis

Manager relatii cu clientii

HELPSHIP S.R.L.

Candidatul Ideal

In rolul de Manager relatii cu clientii vei avea oportunitatea de a comunica zilnic cu clienții noștri si de a lucra in echipa.
Principalul obiectiv al echipei este acela de a oferi clientilor solutiile potrivite nevoilor lor, acest lucru contribuie la o muncă interesantă și provocatoare. Cei care indeplinesc cu succes acest rol, sunt cei carora le place sa interactioneze cu cei din jur, sa comunice si care sunt buni negociatori.

Ce vei face:
  • conduce echipa de relatii cu clientii in vederea asigurarii celei mai bune experiente a clientilor
  • monitorizeaza activitatea echipei si propune solutii de imbunatatire a competentelor membrilor ei
  • implementeaza rapoarte atat pentru masurarea performantei serviciilor cat si pentru masurarea satisfactiei clientilor
  • participa activ la activitatea zilnica a echipei
  • colaboreaza cu departamentele interne pentru solutionarea nevoilor clientilor
  • colaboreaza cu clientii pentru solutionarea si inchiderea sesizarilor consumatorilor finali
  • colaboreaza cu autoritatile pentru solutionarea sesizarilor

Descrierea jobului

Ce avem nevoie de la tine:
  • sa cunosti limba engleza cel putin la nivel mediu, alte limbi straine cunoscute sunt binevenite
  • comunicarea si relationarea sunt unele din punctele tale forte
  • gandire “outside the box” pentru gasirea celor mai bune solutii
  • iti poti conduce echipa spre cele mai bune rezultate
  • afinitatea pentru aceasta pozitie sa fie sustinuta si de o experienta anterioara
Ce iti oferim noi:
  • oportunitatea de a face parte dintr-o echipă colegială, care apreciază flexibilitatea, simplitatea, pozitivismul și grija
  • autonomia si libertatea de a te dezvolta personal si profesional
  • salar 4500 net, negociabil
  • bonuri de masa de 30 ron/zi
  • alte beneficii in functie de performanta

Noi, cei de la Helpship Logistics, suntem o firma de logistica, destinata e-shop-urilor, pentru care prestam servicii de impachetare, ambalare, depozitare si expediere a comenzilor plasate online in Romania si in toata Europa.
Ceea ce ne dorim este sa oferim clientilor nostri o experienta extraordinara in procesul logistic, furnizand servicii de calitate.
In ceea ce priveste mediul de lucru, mereu ne-am straduit sa creem un loc prietenos si deschis, unde sa nu lipseasca spiritul de echipa, iar voia buna sa ne caracterizeze indiferent de volumul de lucru.
Valorile noastre sunt axate pe clienti, pe calitatea pe care le-o putem oferi si pe serviciile competitive.
Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024