Gratis

Manager Florarie

California Flowers

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:

· Experienta in conducerea si administrarea unei companii sau organizatii

· Studii superioare

· Abilitati excelente de comunicare, negociere si conducere

· Capacitatea de a lua decizii rapide si eficiente in situatii complexe si presante

· Orientare catre rezultate si atentie la detalii

· Competente digitale: cunoastere si utilizare nivel mediu aplicatii Office, baze de date

· Ne dorim sa ne consolidam echipa si sa aducem in conducere un Manager dedicat si proactiv.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

· Gestionarea magazinelor și, implicit a echipei

· Dezvoltarea si implementarea strategiilor organizationale pentru atingerea obiectivelor companiei

· Supervizarea activitatilor zilnice ale companiei si asigurarea functionarii eficiente a tuturor departamentelor

· Planificarea si coordonarea resurselor umane, financiare si materiale ale companiei

· Colaborarea stransa cu consiliul de administratie si raportarea acestuia cu privire la progresele si performantele companiei

· Identificarea si evaluarea oportunitatilor de crestere si expansiune a afacerii

· Mentinerea relatiilor de incredere cu partenerii de afaceri si alte parti interesate

​· Disponibilate pentru deplasari in tara

Beneficii:
Salariu atractiv si motivant
Mediu de lucru dinamic si stimulativ, cu o echipa profesionista si dedicata
Reducere aplicată la achiziționarea produselor din cadrul California Flowers

Cand am lansat magazinul nostru de flori si cadouri am avut un singur gand in minte: Vrem sa creem si livram flori simple, cu stil, prezentate cu bun gust.
Echipa noastra formata din persoane pasionate, orientate spre rezultate care, au ca scop principal deservirea clientilor nostri cu buchete si aranjamente moderne, adaptate vremurilor in care traim.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024