Gratis

MANAGER MARKETING

Taddat Recruiting & Headhunting S.R.L.

Candidatul Ideal

Responsabilitati:
• Experienta intr-un rol similar de coordonare minim 3 ani.
• Excelente abilitati de leadership și de comunicare.
• Experienta in marketing digital, in SEO si campanii de marketing eficiente.
• Competente în Photoshop, CorelDRAW, Adobe Illustrator, precum si abilitati de prelucrare foto/video.
• Cunostinte de Social Media Marketing si abilitati excelente de prezentare.
• Capacitatea de a gestiona bugete mari de marketing si de a lua decizii strategice pentru alocarea resurselor.
• Flexibilitate, spirit de echipa si abilitati de comunicare, cu nivel mediu/avansat de limba engleza.
• Experienta in Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, TikTok constituie un avantaj.

Descrierea jobului

• Coordoneaza activitatea departamentului, aloca sarcini si responsabilitati.
• Elaboreaza ssi implementeaza planul de marketing anual, aliniat cu obiectivele companiei si respectand bugetul alocat.
• Supervizeaza ssi optimizeaza campaniile SEO si de publicitate digitala pentru a maximiza vizibilitatea si traficul web.
• Organizeaz evenimente de branding si networking, pentru a creste recunoasterea brandului in industrie.
• Colaboreaz cu parteneri, freelanceri si agentii externe pentru implementarea eficienta a strategiilor de marketing și campaniilor.
• Analizeaza si urmareste indicatorii de performanta de marketing.
• Creeaza si intretine noi campanii de marketing online Facebook, Youtube, Tik Tok, Instagram, GOOGLE-ADS si offline.
• Urmareste evolutia brandului companiei in acord cu politicile companiei.

Ce Oferim:
• Salariu corelat cu experienta intre 6000-9000 lei
• Bonusuri de performanta.
• Mediu de lucru dinamic intr-o echipa pasionata.
• Program de 8h L-V
• Participare la evenimente nationale si international.
• Contract pe perioada nedeterminata.
• Companie lider de piata cu activitate nationala si internationala.
Suntem nerabdatori sa te cunoastem si sa aflam mai multe despre viziunea ta pentru viitorul marketingului digital.

TADDAT RECRUITING & HEADHUNTING - Sau calea spre eficientizarea procesului de recrutare.

Experienta ne-a dovedit ca o companie isi poate imbunatati imaginea in baza modului in care decurge procesul de recrutare, incepand cu calitatea si claritatea anunturilor, contactatea candidatilor, programarea interviurilor si in final raspuns transmis catre candidati, indiferent ca este pozitiv sau negativ, toate acestea creaza o imagine mai buna atat in cadrul organizatiei si in afara ei.

Valorile noastre sunt: Onestitatea şi integritatea care ne caracterizeaza ca entitate si fara de care nu putem exista in relatia cu partenerii. Orientare spre nevoile clientului; Functionam pe principiul win-win: rezultatul unui serviciu trebuie sa fie un castig atat pentru partener cat si pentru noi.

Dorim ca profesionalismul sa ne reprezinte in tot ceea ce facem, in activitatile de zi cu zi, in strategia pe termen lung si in abordarea fiecarui proiect.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 11 Mai 2024