Gratis

Lucrator comercial

DTL SOLUTIONS S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

- experiență anterioară în vânzări sau într-un rol similar constituie un avantaj;
- abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții;
- atenție la detalii și abilități organizatorice;
- abilitatea de a lucra în echipă și de a se adapta rapid la schimbări.

Descrierea jobului

  • relaționarea cu clienții magazinului în vederea promovării și vânzarii produselor;
  • recepționarea, aranjarea și gestionarea marfurilor împreună cu echipa;
  • păstrarea curățenia magazinului;
  • participarea la îndeplinirea sarcinilor administrative, cum ar fi gestionarea încasărilor și a documentelor de vânzare.

Beneficii:
  • Salariu net 2000 Ron + bonuri de masa in valoare de 700 ron;
  • posibilitatea de crestere salariala cu 10% dupa primele 2 luni lucrate;
  • oportunități de dezvoltare a carierei în cadrul companiei.

Descrierea companiei

Pentru magazinele nostre din :
  • Valea Adanca Str Pepinierei nr 75
  • Soseaua Nicolina nr 15
  • Soseaua Nicolina nr 1
  • Hlincea
  • Barnova
  • EVERGREEN TOWER - TATARASI

Ne dorim sa avem colegi veseli, motivați și dornici să se dezvolte într-o companie care este în continuă expansiune.
Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 26 Mai 2024