Gratis

LUCRATOR COMERCIAL - SALARIU NET INTRE 2500 - 3500 RON

OBANST EXC DESIGN SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Pasiune pentru fashion,
- Placerea de a lucra intr-un magazin,
- Abilitati de comuniicare,
- Initiativa,
- Flexibilitate.

Descrierea jobului

- Activivitati specifice magazinului,
- Receptie marfa,
- Aranjarea produselor in magazin,
- Consilierea clientilor,
- Activitati in depozit: stocare, ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂aranjare, verificare marfa,
- Activitati specifice casei de marcat,
- Activitatea se desfasoara la MALL FOCSANI.

Pentru mai multe informatii puteti suna la numarul de telefon 0741.700.900

Beneficii:

-Asigurare medicala.

Descrierea companiei

Magazin in domeniul fashion
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024