Gratis

LUCRATOR COMERCIAL

Various brands
10 poziții

Candidatul Ideal

- Minim studii medii;
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj ;
- Excelente abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa;
- Harnic, perseverent, onest si cu simt al responsabilitatii;
- Orientat spre invatare, cu initiativa si capacitate de analiza;
- Disponibilitate la efort fizic si munca in ture, inclusiv in weekend

Descrierea jobului

- Consiliaza clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora si atingerii obiectivelor postului;
- Organizeaza activitatea din magazin;
- Receptioneaza marfa ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄din cadrul magazinului;
- Aseaza si expune marfa conform procedurilor interne;
- Participa activ la procesul de vanzare;
- Respecta si aplica principiile de vanzare invatate in cadrul training-urilor;
- Asigura evidenta zilnica a vanzarilor de produse si informarea operativa a conducerii societatii asupra acestora;
- Stabileste si asigura stocurile de produse necesare pentru desfasurarea activitatii magazinului;
- Asigura primirea, depozitarea in conditii corespunzatoare si eliberarea cu documente legale a produselor ce se comercializeaza prin magazin;
- Tine evidenta intrarilor si iesirilor fondului de marfa si raporteaza zilnic volumul vanzarilor;
- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

Various Brands #SPORTLIFESTYLE Compania cu capital integral romanesc Various Brands a intrat pe piata in anul 2007, deschizand primul magazin in Ramnicu Valcea, urmat in 2008 de un magazin in Galati. Fiind un brand ambitios ce si-a dorit consolidarea si mentinerea pozitiei pe piata din Romania, Various Brands s-a extins rapid, actual detinand mai mult de 45 de magazine in cele mai importante orase din tara: Bucuresti, Ploiesti, Galati, Braila, Rm Valcea, Tg Jiu, Craiova, Drobeta Turnu Severin si Constanta.
Urmarind o evolutie constanta in ceea ce priveste extinderea magazinelor dar si din punct de vedere al produselor oferite, Various Brands este unul din cei mai importanti jucatori din industria locala sport retail ce aduce cele mai bune itemuri de la branduri consacrate pe plan national si international: Nike, ADIDAS, Puma, New Balance, Converse și multe altele.
Ca angajator, Various Brands crede cu tarie ca la baza oricarei afaceri de succes stau angajatii pregatiti si multumiti. Pentru asta, investeste in oamenisi in dezvoltarea lor, le ofera posibilitatea de a-si descoperi si dezvolta potentialul si le construieste cariere de succes pas cu pas. Pretuind initiativa si incurajand oamenii dornici si dispusi sa accepte orice provocari, brandului se bazeaza pe diversitate si pe dorinta de a acorda clientului cele mai bune produse si servicii la preturi corecte.
Vino sa faci parte din echipa Various Brands!

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 15 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024