Gratis

Operator Comenzi Piese Auto

RADACINI GRUP

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei nou coleg pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Operator de Comenzi Piese Auto. Dacă deții abilități tehnice și digitale, ești sociabil și îți dorești să faci parte dintr-un mediu de lucru dinamic și plin de oportunități, atunci te invităm să aplici pentru acest rol.

Cerințe:
  • Cunostințe de baza mediu auto;
  • Cunostințe medii MS Office;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală;.
  • Aptitudini de calcul, de planificare si organizare a activitatilor specifice;
  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Procesarea comenzilor pentru piese auto, asigurându-te că sunt plasate corect și la timp.
  • Tansmiterea comenzilor în platforma furnizorilor și monitorizarea stadiului acestora pentru a asigura o livrare eficientă.
  • Crearea și actualizarea denumirilor de articole conform standardelor stabilite.
  • Colaborarea strânsă cu colegii din departament și cu clienții pentru a asigura o comunicare clară și eficientă.

Ce oferim:
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și prietenoasă, într-un mediu de lucru stimulant.
  • Pachet competitiv de beneficii.
  • Zi liberă de ziua de naștere;
  • Sprijin financiar evenimente personale;
  • Reparații masini personale – tarif angajați;
  • Tichete de masă (40 lei/zi lucratoare);
  • Tichete cadou de sarbători (Paște, Crăciun).

RADACINI GRUP este unul dintre cei mai mari actori ai pietei auto din Romania, detinand in portofoliul sau marci auto consacrate precum MG, Mazda, Volkswagen, Peugeot, Suzuki, Honda, Citroen, Skoda, Opel, Chevrolet (service), Audi (service). Radacini Grup detine centre auto integrate in Bucuresti, Brasov, Braila, Constanta si Ploiesti.

Ne dedicăm energia pentru a oferi experiențe complete în domeniul auto si punem accent pe servicii personalizate. În acest mod îndrăznim să credem că facem parte din viața de zi cu zi a clienților și partenerilor noștri.
Cu soluții de mobilitate. Prin performanță umană. Cu deschidere către inovație și tehnologie.

Va oferim acum posibilitatea de a lucra in lumea pasionanta a automobilului, alaturandu-va unei echipe de profesionisti dinamici si entuziasti.

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024