Gratis

Lucrator Comercial/ Bufetier/ Ospatar - Aeroport Otopeni

DNATA CATERING S.R.L.

Candidatul Ideal

Dorim sa angajam persoane care:​
​• au experienta in HORECA;
• lucru pe casa de marcat;
• au studii liceale sau scoala profesionala;
• sunt deschise la comunicare si lucru in echipa;
• sunt sincere si statornice;
• sunt energice si orientate catre client.

Descrierea jobului

Program de lucru: 12/24 si 12/48 (ore zi/noapte); doua zile lucratoare cu doua zile libere (in ture:7 - 19); 9 ore/5 zile consecutive.

Responsabilitati:

• Respectarea regulilor de servire;
• Cunoasterea meniului;
• Preluarea si servirea comenzilor;
• Satisfacerea cererilor clientilor prin standardele solicitate de companie;
• Verificarea termenelor de garantie a produselor conform procedurilor;
• Realizarea incasarilor.

Beneficii:

• Pachetul salarial cuprinde: Salariu fix + spor vechime totala in munca + spor de noapte + spor de weekend+tichete de masa+prime+asigurare medicala;
• Spor sarbatoare legala;
• Masa calda, ceai, cafea, apa;
• Cazare in functie de domiciliu/adresa de resedinta, alte facilitiati conform Contractului Colectiv de Munca;
• Uniforma;
• Contract de munca pe perioada nedeterminata:
• Garantia corectitudinii contractuale;
• Planuri de dezvoltare profesionala si training,
• Activitati sociale in cadrul companiei;
• Oportunitatea de a lucra alături de colegi cu experienţă semnificativă în domeniu.

dnata Catering din Romania furnizeaza pe Aeroportul International Henri Coanda servicii de catering la
bordul aeronavelor si servicii de alimentatie publica inTerminalul Plecari din AIHCB prin unitati de tip:
fast-food, snack-bar, cafenele si restaurant.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024