Gratis

LUCRATOR COMERCIAL BAR, TERASA

Sport Mall Arena S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam o persoana dinamica, cu o abordare serioasa si de incredere, care sa demonstreze o excelenta capacitate de mediere, gestionare si rezolvare a situatiilor tensionate.

Candidatul ideal:
  • Demonstreaza un nivel inalt de energie si entuziasm in abordarea sarcinilor;
  • Abordeaza sarcinile si responsabilitatile cu seriozitate si profesionalism;
  • Este capabil sa comunice eficient si sa rezolve conflictele intr-un mod echilibrat;
  • Este capabil sa gestioneze eficient timpul si resursele pentru a atinge obiectivele propuse;
  • Raspunde prompt si eficient in fata problemelor si a situatiilor neprevazute;
  • Este creativ si adaptabil in gasirea solutiilor la provocarile intampinate;

Descrierea jobului

  • Supervizarea desfasurarii activitatilor zilnice in cadrul barului si pe terasa;
  • Asigurarea pregatirii si prezentarii corecte si estetice a bauturilor si a altor produse oferite de bar;
  • Respectarea standardelor de calitate si a regulilor de igiena si siguranta alimentara;
  • Asigurarea curateniei si a ordinii in zona de lucru, inclusiv a echipamentelor;

Suntem o baza sportiva complet echipata si oferim terenuri de sport de inchiriat, facilitate cu bar si terasa.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024