Gratis

Lucrator Comercial Fast Food

ECO FOOD CONCEPT SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Pizzeria Bonita isi mareste echipa. Cautam colegi,colege, dornici sa invete ceva nou si profesionist. Pentru o echipa completa si competitiva avem nevoie de :
  • Pizzari
  • Ajutor pizzari
  • Preparatori fast food
  • Casieri
  • Gestionarea actelor contabile
Abia asteptam sa lucram impreuna, pentru a aduce plus valoare preparatelor noastre.

Candidatul Ideal:
  • Experiență anterioară în fast food
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu cu ritm rapid
  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate
  • Flexibilitate în programul de lucru

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Prepararea produselor fast food, cu accent pe crispy și pizza
  • Gestionarea casieriei
  • Asigurarea calității produselor conform standardelor noastre
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat

Beneficii
  • Bonusuri în funcție de performanță

Pentru a aplica sau dacă vă interesează postul, vă rugăm să sunați la numerele de telefon indicate:
  • 0737 248 429
  • 0726 565 562
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024