Gratis

Junior Luxury Real Estate Consultant

ANG Luxury Properties
7 poziții

Candidatul Ideal

ANG Luxury Properties este în căutarea unor persoane deosebite și pasionate de domeniul imobiliar de lux. Dacă îți dorești să te extinzi într-un segment select și să îți dezvolți abilitățile într-un mediu dinamic, suntem aici pentru tine.

Ești pasionat de domeniul imobiliar și îți dorești să-ți construiești o carieră în acest sector fascinant? ANG Luxury Properties îți oferă o oportunitate unică de a începe ca Junior Luxury Real Estate Consultant în echipa noastră de profesioniști din industria imobiliară de lux.

Ca Junior Luxury Real Estate Consultant, vei fi implicat într-un program de pregătire intensiv, în cadrul căruia vei învăța toate aspectele cheie ale industriei imobiliare și vei dobândi abilitățile necesare pentru a deveni un consultant de succes.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare;
  • Orientare către clienți și atenție la detalii;
  • Spirit proactiv și dorința de a învăța și a te dezvolta într-un mediu dinamic.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra alături de profesioniști cu experiență în domeniul imobiliar de lux;
  • Susținere și mentorat constant din partea echipei;
  • Posibilitatea de avansare în cadrul companiei pe măsură ce dobândești experiență și îți dezvolți abilitățile.

Dacă ești ambițios, dornic să înveți și pasionat de domeniul imobiliar de lux, aplică acum la poziția de Junior Luxury Real Estate Consultant și fii parte dintr-o echipă dinamică și orientată către succes!
ANG Luxury Properties percepe o taxa de scolarizare in vederea perfectionarii abilitatilor.

În lumea vibrantă a imobiliarelor de lux, există o companie care se remarcă prin viziunea sa amplă și cultura sa exclusivistă. ANG Luxury Properties, un nume sinonim cu profesionalismul și rafinamentul, își propune să dezvolte un business global, oferind clienților o experiență unică, valoroasă și care să le satisfacă pe deplin nevoile și dorințele.
Viziunea noastră transcendentală se realizează prin intermediul ședințelor de consultanță personalizate, desfășurate în sediul nostru elegant, unde înțelegerea profundă a nevoilor fiecărui client devine realitate. Cu o selecție exclusivă de proprietăți, menită să întâlnească așteptările clienților noștri premium, creăm o conexiune perfectă între ei și locuința de vis.

Cu o cultură corporativă distinctivă, ANG Luxury Properties se definește prin eleganța exclusivistă și punerea accentului pe fiecare detaliu în ceea ce privește imaginea noastră. Fiecare întâlnire cu clienții noștri este un moment de prestanță, unde ținuta și comportamentul elegant reprezintă o prioritate.

La baza succesului nostru stau fondatorii noștri, Alexandru și Nicoleta Manea, care, prin ambiție și perseverență, au construit ANG Luxury Properties după o experiență de 13 ani pe piață. Compania noastră reprezintă un nou concept în industria imobiliară, axat exclusiv pe proprietăți de lux și oferind consultanță de înaltă calitate într-un sediu desăvârșit, în concordanță cu așteptările și prestigiul companiei.

De ce să alegi să lucrezi la ANG Luxury Properties?

  • Vei face parte dintr-o echipă tânără, ambițioasă, dinamică și harnică;
  • Obiectivele noastre pe termen lung sunt clare și ne asigurăm că proiectele noastre se desfășoară într-un mod perfect;
  • Ne înțelegem reciproc și susținem nevoile fiecărui membru al echipei;
  • Oferim o perioadă de training de 4 săptămâni, unde vei primi toate informațiile necesare pentru a-ți dezvolta cariera ca și consultant imobiliar;
  • Suntem o echipă de profesioniști într-o continuă evoluție și căutăm mereu noi modalități de a excela;
  • Promovăm inovația și suntem deschiși la schimbare;
  • Conceptul nostru unic de consultanță se adresează clienților noștri premium.

Suntem într-un proces de dezvoltare continuă, atât la nivel național, cât și internațional, cu sedii în destinații precum Dubai, Miami, Los Angeles, New York, Paris și Barcelona. Lucrăm ca o familie, având aceleași obiective și lucrând la același nivel de performanță, iar prin implicare, urmărim binele comun. Datorită creșterii noastre continue, primim cu brațele deschise orice persoană pasionată de domeniul Luxury Real Estate, care dorește să își construiască o carieră stabilă.

ANG Luxury Properties este o companie imobiliară de renume, specializată în servicii premium pentru cumpărători și vânzători de proprietăți de lux în zona de Nord a Capitalei. Cu o echipă talentată de consultanți imobiliari, sub conducerea lui Nicoleta și Alexandru Manea, am realizat vânzări totale de peste 90 de milioane de euro și avem liste active în valoare de 500 de milioane de euro. De asemenea, am intermediat numeroase tranzacții rezidențiale de top din oraș, inclusiv câteva recorduri remarcabile.

Cu sediul nostru în prestigiosul proiect ONE Herăstrău Plaza, avem o experiență de neegalat și cunoștințe profunde ale pieței imobiliare. Suntem lideri în tendințe, design, marketing și vânzări. Compania noastră gestionează toate etapele dezvoltării și operațiunilor imobiliare pentru a obține randamente maxime și acoperire la nivel național. Prin cercetare și analiză, identificăm modul în care colaborarea cu noi poate atinge obiectivele tale. Colaborăm cu dezvoltatori de top și avem acces la cele mai exclusiviste proprietăți din zona de Nord a Bucureștiului, precum și din piețele internaționale, precum Dubai, Paris, Monaco, Los Angeles, New York și Miami. Prin experiența noastră, viziunea noastră și procesul nostru de marketing, suntem în măsură să navigăm toate etapele, de la concept la vânzarea finală.

Poziționându-ne drept prima alegere în imobiliarele de lux din zona de Nord a Bucureștiului, ne mândrim cu un sediu care include o zonă special destinată clienților, unde consultanții noștri pot prezenta întregul portofoliu de proiecte și proprietăți disponibile.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă distinsă, să lucrezi într-un mediu profesionist și să contribui la crearea unor experiențe imobiliare de neuitat, te invităm să aplici la ANG Luxury Properties. Trimite-ne CV-ul tău actualizat și vom evalua fiecare candidatură cu atenție și vom răspunde în cel mai scurt timp posibil.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență imobiliară de lux!

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024