Gratis

CONSULTANT IMOBILIAR - SEGMENT REZIDENTIAL SI COMERCIAL

Gdn Imobiliare Romania S.R.L.
50 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm colegi pentru birourile noastre din
București, Cluj, Oradea, Timisoara, Baia Mare, Sibiu!

Pozițiile disponibile sunt următoarele:
  • Consultanți imobiliari pentru segmentul rezidențial(vânzări și închirieri).
  • Consultanți imobiliari pentru segmentul comercial(spații pentru birouri și spații comerciale).

Ce te recomandă:
  • Abilitățile tale de comunicare și persuasiune.
  • Orientarea ta către clienți și nevoile acestora.
  • Ușurința cu care acumulezi informații și înveți lucruri noi.
  • Capacitatea de a te familiariza rapid cu un sistem informatic intuitiv și performant și cu mijloacele digitale de promovare imobiliară(portaluri, aplicații, grupuri social media).
  • Disponibilitatea ta de a presta atât activități de birou, cât și muncă de teren.
  • Experiența în Consultanța imobiliară. Ne-am dori să o ai, dar lipsa experienței nu te descalifică.
  • Determinarea, ambiția, spiritul antreprenorial, verticalitatea.
Nu există limite de vârstă și sunt acceptate și candidaturile celor care doresc o activitate part-time!

Descrierea jobului

Iată și un rezumat al activităților tale zilnice:
  • Identificarea și selectarea cererilor și a ofertelor imobiliare.
  • Stabilirea contactelor cu solicitanții și ofertanții de proprietăți imobiliare.
  • Vizitarea și evaluarea imobilelor care urmează să fie adăugate portofoliului de proprietăți.
  • Analiza pieței imobiliare din zona de acțiune pe baza datelor care îți sunt puse la dispoziție, dar si prin studierea materialelor de specialitate publicate.
  • Pregătirea anunțurilor care vor promova proprietățile din portofoliul tău.
  • Consilierea și reprezentarea părților implicate în tranzacțiile imobiliare.
  • Participarea la negocierile privind prețul imobilului și a condițiilor de transfer a dreptului de și transmiterea datelor si informațiilor legate de segmentul alocat și aria de activitate

Tu vino cu toată determinarea și bunăvoința din dotare, iar noi ne vom ocupa de instruirea și integrarea ta și de asigurarea suportului informatic, operațional și logistic. Veniturile substanțiale, mediul premium de lucru, programul flexibil și cafeaua bună sunt din partea casei!

Beneficii acordate:
  • Timp liber
  • Extra zile de concediu
  • Evenimente/petreceri de companie
  • Financiar
  • Bonus de performanta
  • Dezvoltare
  • Traininguri de specializare
  • Cursuri de dezvoltare personala
  • Suport in reconversii profesionale interne
  • Conditii de lucru
  • Birouri/scaune ergonomice
  • Timp de lucru flexibil
  • Cafea/ceai/snacks la birou
  • Echipa multiculturala

Servicii complete de consultanță, evaluare, reprezentare și finanțare imobiliară.

Rețea națională de agenții imobiliare.

www.gdn-imobiliare.ro

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024