Gratis

INTERMEDIAR IN ASIGURARI

BOJIN WORLD ASIG S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Liceu terminat (necesar);
Pasiune pentru demeniul asigurarilor si turismului;
Seriozitate;
Angajament fata de clienti si disponibilitatea rezolvarii nevoilor pe care le au clientii

Descrierea jobului

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă și dedicată în domeniile asigurărilor și turismului.
Resurse și formare continue pentru dezvoltarea ta în aceste domenii.
Mediu de lucru dinamic și provocator care încurajează creșterea profesională.

Posibilitatea de a lucra part-time sau full-time, în funcție de obiectivele tale financiare.
Comisioane atractive și flexibilitate financiară.
Dacă ești gata să îți construiești o carieră în domeniul asigurărilor și turismului și crezi că poți aduce valoare echipei noastre.
Pe scurt vinzi asigurari sau vacante, nu ai target si nu ai un program anume, programul si-l face fiecare cum doreste.

1. Specializați în oferirea soluțiilor de asigurare și reasigurare personalizate, suntem cunoscuți pentru abordarea orientată către clienți și pentru angajamentul nostru față de calitate.
2. Furnizăm pachete turistice de neegalat și excursii de neuitat pentru clienții noștri, punând accent pe experiențe de călătorie memorabile.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 3 Mai 2024