Gratis

Inginer topograf

SKILLZOR GROUP S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Student/a sau absolvent/a facultate de specialitate masuratori terestre si cadastru

Descrierea jobului

​Intocmire documentatii tehnice de specialitate (planuri topografice, planuri de situatie, planuri AsBuilt);
Masuratori in teren, cu ajutorul aparaturii specifice domeniului de activitate.

Obtinerea, prelucrarea datelor realizate cu ajutorul tehnologiei Lidar, scanner 3D terestru si drone.
Realizarea planurilor topografice 2D si 3D.
Ridicari topografice de detaliu
- realizarea ortofotoplanurilor
- realizare PointCloud
- responsabilitatea lucrarilor efectuate;
- realizare relevee

Asistenta topografica in santiere de constructii industriale si civile

SC SKILLZOR GROUP SRL este o societate comerciala infintata in anul 2013 si autorizata de catre ANCPI sa execute lucrari de specialitate in domeniul cadastrului, geodeziei si cartografiei in clasa III.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024