Gratis

Inginer sisteme de securitate - detectie incendiu

Rustler Property Services RO SRL

Candidatul Ideal

  • Cunostinte de instalare, punere in functiune si service pentru echipamentele de securitate, protectie la incendiu, automatizari, audio-video, IT&C;
  • Absolvirea unei facultati cu profil tehnic reprezinta avantaj;
  • Atestat ARTS - cerinta obligatorie;
  • Experienta relevanta, minim 2 ani;
  • Certificari dobandite de la producatorii Bosch, Honeywell, Esser, Siemens, Schrack, Securiton, UTC, constituie un avantaj major in stabilirea salariului;
  • Bune abilitati de organizare a timpului de munca;
  • Abilitati de comunicare si capabil de lucru eficient in echipa;
  • Persoana responsabila, ordonata, organizata;
  • Disponibil pentru lucru in sistem planificat cu rute zilnice si in conditii de santier;
  • Permis de conducere categoria B - reprezinta avantaj;
  • Dorinta de a incheia o colaborare pe termen lung.

Descrierea jobului

  • Instaleaza si pune in functiune sistemele de securitate, protectie la incendiu, automatizari, audio-video, IT&C;
  • Efectueaza operatiuni tehnice de extindere a sistemelor de securitate existente la beneficiari (cablare, conectare etc);
  • Derulare activitati de service si mentenanta preventiva/corectiva pentru sistemele de securitate si siguranta;
  • Configureaza softuri de aplicatie pentru echipamentele instalate si intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea managerului;
  • Intocmeste lista de piese de schimb, a echipamentelor si a consumabilelor in functie de necesitati;
  • Completeaza rapoartele de mentenanta precum si fisele pentru interventiile de service efectuate;
  • Raspunde de existenta, disponibilitatea sculelor, utilajelor, aparatelor, dispozitivelor, uneltelor, pe care le are in primire pe inventar;
  • Consulta managerul de echipa si departamentul Proiectare/Ofertare pentru a identifica cele mai bune solutii;
  • Analizeaza cauzele defectiunilor si propune actiuni preventive;
  • Disponibilitate la deplasari in cadrul santierelor din Bucuresti cat si pentru cele din tara.

RUSTLER Romania, filiala a Grupului Rustler – cu o experienta de peste 86 de ani in domeniul imobiliar pe piata europeana, ofera servicii complete de Property, Facility si Project management, Brokerage si Consultanta.

RUSTLER Romania acopera piata imobiliara din Romania oferind o gama completa de servicii imobiliare, care include, de asemenea, consultanta cu privire la operatiuni juridice, tehnice si comerciale relevante.

Echipa, formata din peste 100 de profesionisti cu experienta, administreaza un portofoliu de peste 1.500.000 mp, de la spatii de birouri pana la parcuri industriale si logistice, de la scheme de retail la spitale, avand know-how cu privire la toate aspectele tehnice si comerciale relevante.

La Rustler, va respectam confidentialitatea. Va rugam sa accesati declaratia noastra privind protectia datelor si confidentialitatea aici:

https://rustler.ro/declaratie-de-confidentialitate/ & https://rustler.ro/privacy-statement/?lang=en
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024