Gratis

Inginer Proiectare instalatii electrice

PHI ELECTRO DISTRIBUTION SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:

Absolvent studii superioare Inginerie electrică
Experiență profesională minim 6 luni sau proaspăt absolvent
Abilități de operare PC;
Cunoștințe operare în EPLAN sau WSCAD

Descrierea jobului

Descrierea job-ului:

Realizare planșe Proiect Tehnic + detalii de execuție
Realizare Scheme electrice monofilare și multifilare
Dimensionare Circuite Electrice
Realizare Documentație Tehnică Proiect
Realizare Memorii Tehnice
Realizare documentații pentru opținere Avize
Intocmire Oferte
Urmărirea comenzilor și verificare materiale proiect
Asistență Management Proiect
Oferim:
Nivel salarial negociat în urma interviului
Tichete de masă, cadouri de sărbători
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Stabilitate pe termen lung
Atmosferă colegială

PHI Electro a luat ființă în anul 2015, la inițiativa a 3 antreprenori locali. Este o societate cu 100% capital românesc, ce deservește atât clienți români cât și din străinătate.

PHI Electro oferă soluții personalizate și echipamente în domeniul electric, de la stadiul de proiectare până la faza de execuție. În anul 2019, compania s-a divizat în 3 entități, din dorința de a oferi clienților noștri cele mai bune soluții și servicii pentru a-i ajuta să își atingă obiectivele.

Suntem un furnizor top în domeniul consultanței, proiectării și executării serviciilor electrice. Suntem specializați în tablouri de automatizare și distribuție a energiei electrice, precum și în sisteme fotovoltaice complete.

Cu o gamă largă de servicii, de la proiectare și instalare la mentenanță și reparații, suntem pregătiți să oferim clienților noștri o experiență completă, într-un mod eficient și sigur.

Echipa noastră de specialiști are experiența și cunoștințele necesare pentru a vă furniza soluții personalizate, în funcție de nevoile și cerințele dumneavoastră.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024