Gratis

Inginer proiectant instalatii electrice

SC INSTAL UTILITIES SRL

Candidatul Ideal

-abilitati si exeprienta in curenti tari si curenti slabi;
-cerinta obligatorie : autorizare ANRE

Descrierea jobului

  • dimensionare si detaliere instalatii de joasa tensiune in instalatii civile.
  • corelare cu restul echipei de proiectare

Biroul de proiectare ofera cea mai buna atmosfera de lucru din oras

SC Instal Utilities SRL este o companie specializata in proiectarea instalatiilor pentru constructii, acoperind intreaga gama de instalatii: electrice, termice, sanitare, HVAC si desfumari, stingere. Infiintata in anul 2006, societatea a participat la realizarea a numeroase proiecte - unele in premiera nationala - din toate categoriile de constructii, atingandu-si obiectivele si acumuland o bogata experienta. www.instalutilities.ro este site-ul unde se poate vedea portofoliu firmei. firma este mica si dinamica opereaza atit in birou precum si remote.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024