Gratis

Inginer Proiectant Instalatii Sanitare si Stingere Incendiu

ACE TECH CONSULTING SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să întrunească urmatoarele cerințe:
  • studii superioare tehnice (Instalații în Construcții);
  • cunoștințe desen tehnic (AutoCad), operare PC (Word, Excel);
  • cunoștințe normative și standarde de proiectare în domeniul construcțiilor;
  • cunoștințe limbi străine (engleza);
  • atenție la detalii, spirit de initiativa, abilități de comunicare, persoană organizată, capabilă să respecte termene limită;
  • reprezintă un avantaj: experiență ca inginer proiectare instalații sanitare si cunostinte MagiCad;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
  • propunerea și implementarea de soluții si echipamente moderne în documentația de proiectare la clădiri de birouri, rezidențiale, industriale si comerciale;
  • întocmește și coordonează proiectele de instalații sanitare si stingere incendiu la toate fazele de proiectare;
  • încadrarea în termenele prevăzute si în conformitate cu nivelul de calitate cerut, cu legislația, normativele si reglementările în vigoare;
  • centralizează documentația necesară avizării/verificării proiectelor;
  • verifică împreună cu Project Managerul posibilitatea de implementare în practică a proiectelor;
  • colaborează cu toate echipele din proiect (de alte specialitati) asigurând fluența în derularea proiectelor și rezolvarea eventualelor neconcordanțe, inclusiv prin participarea pe santier, la etapele de urmărire a execuției lucrărilor.
BENEFICII
  • Contract individual de muncă perioadă nedeterminată;
  • Salariu atractiv, conform calificărilor si experienței și bonus anual în funcție de performanțe;
  • Program flexibil, într-un mediu dinamic si plăcut (nu se lucrează peste program);

ACE TECH CONSULTING este o societare cu răspundere limitată, activând pe piața de profil din 2013. Firma elaborează proiecte si acordă consultantă tehnică pentru toate tipurile de instalații: HVAC, sanitare și electrice.
Suntem o echipă tânără, unită și capabilă să raspundă unui numar mare de nevoi în ce privește proiectarea instalațiilor pentru construcții.
Te așteptăm alături de noi.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 17 Mai 2024