Gratis

Inginer Proiectant Instalatii Sanitare si Stingere Incendiu

ACE TECH CONSULTING SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să întrunească urmatoarele cerințe:
  • studii superioare tehnice (Instalații în Construcții);
  • cunoștințe desen tehnic (AutoCad), operare PC (Word, Excel);
  • cunoștințe normative și standarde de proiectare în domeniul construcțiilor;
  • cunoștințe limbi străine (engleza);
  • atenție la detalii, spirit de initiativa, abilități de comunicare, persoană organizată, capabilă să respecte termene limită;
  • reprezintă un avantaj: experiență ca inginer proiectare instalații sanitare si cunostinte MagiCad;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
  • propunerea și implementarea de soluții si echipamente moderne în documentația de proiectare la clădiri de birouri, rezidențiale, industriale si comerciale;
  • întocmește și coordonează proiectele de instalații sanitare si stingere incendiu la toate fazele de proiectare;
  • încadrarea în termenele prevăzute si în conformitate cu nivelul de calitate cerut, cu legislația, normativele si reglementările în vigoare;
  • centralizează documentația necesară avizării/verificării proiectelor;
  • verifică împreună cu Project Managerul posibilitatea de implementare în practică a proiectelor;
  • colaborează cu toate echipele din proiect (de alte specialitati) asigurând fluența în derularea proiectelor și rezolvarea eventualelor neconcordanțe, inclusiv prin participarea pe santier, la etapele de urmărire a execuției lucrărilor.
BENEFICII
  • Contract individual de muncă perioadă nedeterminată;
  • Salariu atractiv, conform calificărilor si experienței și bonus anual în funcție de performanțe;
  • Program flexibil, într-un mediu dinamic si plăcut (nu se lucrează peste program);

ACE TECH CONSULTING este o societare cu răspundere limitată, activând pe piața de profil din 2013. Firma elaborează proiecte si acordă consultantă tehnică pentru toate tipurile de instalații: HVAC, sanitare și electrice.
Suntem o echipă tânără, unită și capabilă să raspundă unui numar mare de nevoi în ce privește proiectarea instalațiilor pentru construcții.
Te așteptăm alături de noi.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 17 Mai 2024